Owoce truskawek – Top Plant

Owoce truskawek – Top Plant

Kupując owoce truskawek często kierujemy się ich wyglądem. Jednak już po zjedzeniu pierwszego owocu z opakowania, wiemy, że to nie wygląd jest najważniejszy, ale świeży i orzeźwiający smak owoców. Wybierając owoce truskawek od producenta Top Plant nasi klienci mają pewność, że owoce będą nie tylko ładnie wyglądać, ale że również ich smak będzie zadowalający.

Owoce truskawek

Na naszej stronie owoce-truskawek.eu opublikowane są informacje na temat dostępnych gatunków owoców, sposobów pakowania oraz inne istotne elementy naszej oferty. Oferowane odmiany owoców truskawek – Florentina, Evie2 oraz Furore – są nie tylko smaczne, ale i ładne. Transportujemy owoce do różnych części Polski, Niemiec oraz na Bliski Wschód. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do zakupów w Top Plant.

owoce truskawek

Oprócz sprzedaży owoców truskawek Top Plant jest także producentem sadzonek truskawek. Oferujemy wiele gatunków do hodowli zarówno profesjonalnej, jak i do przygomowego ogródka, a nawet na balkon czy taras do sadzenia w donicy. Zapraszamy do korzystania z  naszej oferty.

Skontaktuj się z obsługą, by dowiedzieć się więcej:

mail: kontakt przez formularz na stronie

witryna www: http://owoce-truskawek.eu

adres: ul. Floriana Krygiera 1, 71-001 Szczecin

Comments are closed.